Terminarz zawodów

LpRodzaj StrzelaniaTerminy StrzelnicaKonkurencjeProwadzący 
1Styczniowe Zawody Strzeleckie16.01.2022Piątnica, FORTYPcz, Psp, Kdw, Kczsędzia główny – Paweł Zalewski
2Zimowe Zawody Strzeleckie30.01.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
3Walentynkowe Zawody Strzeleckie13.02.2022Piątnica, FORTYPcz, Psp, Psp Kobiet, Kdw, Kczsędzia główny – Paweł Zalewski
4Lutowe Zawody Strzeleckie27.02.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
5I Wiosenne Zawody Strzeleckie6.03.2022Piątnica, FORTYDwub?j Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
6Marcowe Zawody Strzeleckie27.03.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
7Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
8Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Bażant, Kcz, Pczsędzia główny – Raczko Tomasz
9II Wiosenne Zawody Strzeleckie10.04.2022Piątnica, FORTYDwub?j Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
10Kwietniowe Zawody Strzeleckie24.04.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
11III Wiosenne Zawody Strzeleckie8.05.2022Piątnica, FORTYDwub?j Pistolet Strzelba, Kdw, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
12Zawody o Puchar Burmistrza Augustowa,14.05.2022Klonownica, August?wPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Truszkowski Jacek
13Majowe Zawody Strzeleckie29.05.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
14Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
15Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Kcz, Pistolet Dynamicznysędzia główny – Paweł Zalewski
16 I Augustowskie Zawody Strzeleckie18.06.2022
Klonownica, August?wPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Truszkowski Jacek
17Letnie Zawody Strzeleckie5.06.2022Piątnica, FORTYDwubój Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
18Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
19Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Kcz, Pistolet Dynamicznysędzia główny – Paweł Zalewski
20Czerwcowe Zawody Strzeleckie26.06.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Raczko Tomasz
21I Wakacyjne Zawody Strzeleckie17.07.2022Piątnica, FORTYDwub?j Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
22II Zawody o Puchar Komendanta Głównego P.O.W.13.08.2022Klonownica, AugustówPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Truszkowski Jacek
23Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Kcz, Pczsędzia główny – Raczko Tomasz
24Lipcowe Zawody Strzeleckie31.07.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
25Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Szudziałowo6.08.2022SzudziałowoPsp, Pcz, Trap, Kdw, Kcz, Sędzia główny – Piotr Czeczot
26II Wakacyjne Zawody Strzeleckie21.08.2022Piątnica, FORTYPsp, Pcz, Kdw, Kczsędzia główny – Paweł Zalewski
27Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Kcz, Pczsędzia główny – Raczko Tomasz
28Sierpniowe Zawody Strzeleckie28.08.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
29Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
30Zawody Kampanii Wrześniowej18.09.2022Piątnica, FORTYDwubój Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
31II Augustowskie Zawody Strzeleckie24.09.2022
Klonownica, August?wPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Truszkowski Jacek
32II Wrześniowe Zawody Strzeleckie25.09.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
33Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
34Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Kcz, Pczsędzia główny – Raczko Tomasz
35Październikowe Zawody Strzeleckie9.10.2022Piątnica, FORTYDwub?j Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
36 II Zawody o Puchar Komendanta Głównego P.O.W.22.10.2022Klonownica, August?wPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Truszkowski Jacek
37II Październikowe Zawody Strzeleckie30.10.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
38Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Bażant, Kcz, Pczsędzia główny – Raczko Tomasz
39Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
4010 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny – Minisnajper11.11.2021Piątnica, FORTYKarabinek bocznego zapłonu – rodzinnysędzia główny – Karwowski Robert
41Zawody Dnia Niepodległości13.11.2021Piątnica, FORTYDwub?j Pistolet Strzelba, Kdw, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
42Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borzedo ustaleniaPZŁ, Czerwony BórPcz, Trap, Zając, Kcz, Karabin Historyczny Sędzia główny – Zapert Adam
43Kurpiowskie Zawody Strzeleckiedo ustaleniaStepna Stara, PZŁTRAP, Zając, Kcz, Pczsędzia główny – Raczko Tomasz
44V Augustowskie Zawody Strzeleckie19.11.2022Klonownica, August?wPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Adam Zapert
45Jesienne Zawody Strzeleckie27.11.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
46VI Augustowskie Zawody Strzeleckie3.12.2022Klonownica, August?wPsp, Pcz, Kcz, TRAPsędzia główny – Adam Zapert
47Wigilijne Zawody Strzeleckie10.12.2022Piątnica, FORTYDwub?j Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
48Zimowe Zawody Strzeleckie18.12.2022PZŁ, EłkPsp, Pcz, Kcz, TRAP, ZAJĄCsędzia główny – Maciejewski Zbigniew
49Wigilijne Zawody Strzeleckie19.12.2022Piątnica, FORTYDwub?j Karabin Strzelba, Pcz, Pspsędzia główny – Paweł Zalewski
50Finał Zimy1.11.2022 – 31.12.2022Piątnica, FORTY2x Psp10, 2x Kdw10, 2x Strz. 5sędzia główny – Paweł Zalewski