Terminarz zawodów i egzaminów – 2023

  KURSY I EGZAMINY   
KURS ZIMOWY11 lutego 2023 - pistolet, strzelba18 lutego 2023 - karabin25 lutego 2023 - egzamin 14 marca 2023 - egzamin 2
KURS WIOSENNY13 maja 2023 - pistolet, strzelba20 maja 2023 - karabin27 maja 2023 - egzamin 13 czerwca 2023 - egzamin 2
KURS LETNI12 sierpnia 2023 - pistolet, strzelba19 sierpnia 2023 - karabin26 sierpnia 2023 - egzamin 12 września 2023 - egzamin 2
KURS JESIENNY4 listopada 2023 - pistolet, strzelba18 listopada 2023 - karabin25 listopada 2023 -egzamin 12 grudnia 2023 - egzamin 2
ZAWODY STRZELECKIE
LpRodzaj StrzelaniaTerminy StrzelnicaKonkurencjeProwadzący
1Styczniowe Zawody Strzeleckie15.01.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabin sędzia główny – Paweł Zalewski
2Zimowe Zawody Strzeleckie29.01.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
3Walentynkowe Zawody Strzeleckie12.02.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
4Lutowe Zawody Strzeleckie26.02.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
5Marcowe Zawody Strzeleckie5.03.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
6Red Forest Story12.03.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
7I Wiosenne Zawody Strzeleckie19.03.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
8Marcowe Zawody Strzeleckie19.03.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
9Marcowe Zawody Strzeleckie26.03.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
10Kwietniowe Zawody Strzeleckie1.04.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
11Zawody Strzeleckie „O Szablę Wołodyjowskiego”2.04.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
12II Wiosenne Zawody Strzeleckie16.04.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
13Wiosenne Augustowskie Zawody Strzeleckie22.04.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
14Red Forest Story23.04.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
15Kwietniowe Zawody Strzeleckie30.04.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
16Wiosenne Zawody Strzeleckie7.05.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
17Majowe Zawody Strzeleckie7.05.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
18III Wiosenne Zawody Strzeleckie14.05.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
19Red Forest Story21.05.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
20I Augustowskie Zawody Strzeleckie27.05.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
21Majowe Zawody Strzeleckie28.05.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
22II Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Szudziałowo4.06.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
23Letnie Zawody Strzeleckie11.06.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
24Czerwcowe Zawody Strzeleckie11.06.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
25II Augustowskie Zawody Strzeleckie17.06.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
26Zawody Strzeleckie w Czerwonym Borze18.06.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
27Czerwcowe Zawody Strzeleckie25.06.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
28II Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Szudziałowo2.07.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
29Red Forest Story9.07.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
30I Wakacyjne Zawody Strzeleckie23.07.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
31Lipcowe Zawody Strzeleckie30.07.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
32Tactical Adventure - zawody taktyczne6.08.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
33II Wakacyjne Zawody Strzeleckie13.08.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
34Red Forest Story20.08.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
35Sierpniowe Zawody Strzeleckie27.08.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
36Zawody Kampanii Wrześniowej3.09.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
37Zawody w twierdzy w Kamieńcu Podolskim3.09.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
38Wrześniowe Zawody Strzeleckie9.09.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
39Red Forest Story17.09.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
40Jesienne Augustowskie Zawody Strzeleckie23.09.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
41II Wrześniowe Zawody Strzeleckie24.09.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
42Jesienne Zawody Strzeleckie1.10.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
43Październikowe Zawody Strzeleckie8.10.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
44Październikowe Zawody Strzeleckie8.10.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
45Red Forest Story23.10.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
46III Zawody o Puchar Komendanta Głównego P.O.W28.10.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
47II Październikowe Zawody Strzeleckie29.10.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
48Listopadowe Zawody Strzeleckie4.11.2023KlonyPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny - Mirosław Michalski
49Zawody z okazji Dnia Niepodległości5.11.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
50Zawody Dnia Niepodległości12.11.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
51I Zawody z okazji 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości18.11.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
52Red Forest Story19.11.2023PZŁ, Czerwony BórPistolet Karabin StrzelbaSędzia główny – Zapert Adam
53Jesienne Zawody Strzeleckie26.11.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
54Mikołajkowe Zawody Strzeleckie3.12.2023SzudziałowoPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
55II Mikołajkowe Augustowskie Zawody Strzeleckie9.12.2023KlonownicaPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Truszkowski Jacek
56Wigilijne Zawody Strzeleckie16.12.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabinsędzia główny – Paweł Zalewski
57Zimowe Zawody Strzeleckie17.12.2023PZŁ, EłkPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Maciejewski Zbigniew
58Finał Zimy1.11.2023 – 31.12.2023Piątnica, FORTYPistolet Karabin Strzelbasędzia główny – Paweł Zalewski