ZAPISY NA SZKOLENIE PROWADZĄCYCH STRZELANIE PZSS, 29-30 kwietnia 2023

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 85

W weekend 29 – 30 kwietnia 2023, na strzelnicy w Piątnicy odbędzie się kurs prowadzących strzelanie PZSS. Kurs jest dedykowany dla strzelców, którzy planują prowadzić strzelania np. komercyjnie. Konieczne było minimum posiadanie patentu strzeleckiego.  Aktualnie po zmianach od 1.01.2023r PZSS dopuszcza szkolenie prowadzących dla funkcjonariuszy państwowych formacji uzbrojonych, którzy posiadają broń służbową, oraz pracowników ochrony i byłych funkcjonariuszy, którzy posiadają dopuszczenie do pracy z bronią.

Kurs obejmuje 2 dni wykładowe i praktykę i test końcowy drugiego dnia. Planujemy zajęcia od godziny 8.30.

Na pierwszy dzień planujemy pierwszą pomoc, z naciskiem na wojskowe techniki opatrywania ran, przepisy bezpieczeństwa i budowę strzelnic.

Na dzień drugi mamy zaplanowane szkolenie z “wzorcowego regulaminu strzelnic”, przepisów ustawy o broni, przepisów karnych, oraz praktyczne zastosowanie wszystkich rodzajów broni palnej na strzelnicach. Końcowo piszecie krótki test.

Do zapisania potrzebuję waszych informacji wpisanych w formularz lub mailowo do piątku 28 kwietnia 2023 pod linkiem:

http://kssagittarius.pl/index.php/events/zapisy-na-szkolenie-prowadzacych-strzelanie-pzss-29-30-kwietnia-2023/

Koszt szkolenia to tak jak ostatnio – 350 zł wraz z wydaniem licencji. Na szkolenie wystawiamy oczywiście faktury. Opłaty po rozpoczęciu kursu. Ostatnie licencje związek wysłał w około 7 dni.