Dzięki, że byliście z nami!
Pogoda dopisała, humory też — były świetne wyniki i dobre jedzenie.
Dziękujemy za spotkanie i gratulujemy wszystkim zawodnikom… z małym ukłonem w stronę tych na podium 😉

Dzięki, że byliście z nami!
Pogoda dopisała, humory też — były świetne wyniki i dobre jedzenie.
Dziękujemy za spotkanie i gratulujemy wszystkim zawodnikom… z małym ukłonem w stronę tych na podium 😉
